Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Dota 2 Diskusije
Offline Chopke
 01-09-2017, 10:12 AM
Global Moderator
*

Dota je trenutno odlična. 7.00 patch je potpuno preporodio stil igre. Supportovi imaju mnogo više šansi da imaju mnogo veliki impact na game, mada su to imali i pre ali uz talent tree to postaje mnogo više i bolje. Talenti poput gpm-a, xpm-a, dodavanja cast range-a mnogo znači. Promene na mapi su po mom mišljenju bili nešto što mi se nije svidelo kad je izašlo, ali posle 20ak odigranih gejmova sam prezadovoljan i time. Najviše zbog bounty runa koje itekako puno znače, pogotovo za Supportove i heroje kojima je neophodan farm, kao npr ukoliko Anti-Mage ima loš gejm, mnogo puno mu znači bounty runa. Radiant ima veću prednost nego pre, i to najviše zbog pozicije rosha koja je okej po meni, nemam neku primedbu.
Ono što je ostalo, i po mom mišljenju jedna od najboljih stvari su sanctuary koji mogu da preokrenu dešavanje u većini fajtova. Naravno jako su dobri jer se sad moze igrati dosta agresivnije na npr mid lejnu i ukoliko igrate dobrog early mid heroja može lagano da se dodje do lakih ubistava, kao npr u jednom minutu možete ubiti 2x mid heroja ukoliko taj isti heroj napravi grešku.
Naravno i comeback mechanism je isto veliki, zbog bounty runa, sanctuarya.

Uglavnom, jako sam zadovoljan ovim patchom. Odličan je.

[Image: banner@2x.jpg]
|

Messages In This Thread
Dota 2 Diskusije - by faaydamner - 11-20-2016, 08:49 PM
RE: Dota 2 Diskusije - by mif^ - 12-18-2016, 02:18 PM
RE: Dota 2 Diskusije - by Mihailo - 12-20-2016, 01:51 PM
RE: Dota 2 Diskusije - by ArtiseXplosion - 12-20-2016, 02:44 PM
RE: Dota 2 Diskusije - by Chopke - 01-09-2017, 10:12 AM